vesti24.mk

Tag : будва

ЖИВОТ ЗАБАВА

Бекамови пристигнаа во Црна Гора, семејството е опкружено со обезбедување и никој не смее да им се приближи (ВИДЕО)

Ferad Aruc
За да си обезбедат целосен мир, семејството Бекам го засили своето обезбедување, па со авион пристигнале во Дубровник, а со јахта во Црна Гора. Сланиот...
ЗАБАВА

Скандал во Будва: Се степаа Ален и Тифа на новогодишниот настап, еве кој го извлекол подебелиот крај

Ferad Aruc
Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа во новогодишната ноќ настапија во Будва, каде дојде до скандал меѓу нив. Имено, наводно на крајот на новогодишниот концерт...