vesti24.mk

Tag : букет

ЗАБАВА

За роденден го доби овој прескап букет: Ќе се шокирате кога ќе видите што има наместо цвеќе и зошто може да добие пеколна казна (ФОТО)

admin
Маж во Кина на својата девојка за роденден и подарил букет направен од банкноти во вредност од 320 илјади јуани, односно 52.300 долари. Како што...
ЗАБАВА

На девојката за роденден и подарил букет од банкноти вреден 52.300 долари, а потоа следувало пеколна казна за него

admin
Маж во Кина на својата девојка за роденден и подарил букет направен од банкноти во вредност од 320 илјади јуани, односно 52. 300 долари. Како...