vesti24.mk

Tag : Букурешт

МАКЕДОНИЈА

Фото: Сообраќајка утринава – две возила се судрија кај Лептокарија

admin
Сообраќајка рано утринава во Скопје, две возила се судрија рано утрово во близина на Трговскиот Лептокарија. Возила марка „Рено“ и „Шкода“ направија сообраќајна несреќа на...