vesti24.mk

Tag : Булеварот Александар Македонски

ЦРНА ХРОНИКА

Скопјанец загина во тешка сообраќајка на булеверот „Александар Македонски“

Ferad Aruc
Во текот на завчерашниот ден во Скопје се случила трагична сообраќајна незгода во која животот го загубил 36-годишен маж од скопското село Марино. Според информациите...