vesti24.mk

Tag : Бурак Озчивит

ЗАБАВА

Бали Бег го промовираше новиот филм (ФОТО)

admin
Вчеравечер во Истанбул се случи премиерата на филмот на Бурак Озчивит.. На настанот присуствуваа бројни новинари, пријатели на актерите, но и обожаватели кои успеаја да...
ЗАБАВА

Десет најзгодни актери од турските серии

admin
Актерите од турските серии не се популарни само во својата земја туку и ширум светот. Жените не остануваат рамнодушни на нивниот продорен поглед, на темниот...