vesti24.mk

Tag : бургер бурек

ЗАБАВА

Сите полудеа по бурек бургерот: Велат дека е подобар од било кој, а ова се состојките (ФОТО)

admin
Хит на Загреб Бургер фестивалот оваа година беше „Бурек Бургер“, како што самото име кажува тоа е комбинација на хамбургер и бурек. На идејата дошол...