vesti24.mk

Tag : бургер

ЗАБАВА

За љубителите на скара и пиво: Овој одличен рецепт мора да го пробате (ВИДЕО)

admin
Сакате месо на скара, пиво и сланина? Тогаш имаме одличен рецепт за бургери кои сигурно ќе ви се доапднат. Потребно е мешано мелено месо кое...