vesti24.mk

Tag : бурни реакции

ЗАБАВА

Фотографија од човек кој носи маска преку очите и предизвика бурни реакции

admin
На територијата на Белград обавезно е носењето маски во градскиот превоз и во сите затворени простории по одлуката на Владата на Србија, но не секој...