vesti24.mk

Tag : Бурчин Терзиоглу

ЗАБАВА

(Фото) Ајшеѓул и Појраз се заедно и во приватниот живот

admin
Турска актерка Бурчин Терзиоглу, која го глуми ликот на Ајшеѓул во серијата „Мојот син”, и во вистинскиот живот е во врска со Појраз. Тие објавија фотографија...
ЗАБАВА

Фото: Ајшеѓул и Појраз се заедно и во приватноста – ја објавија најубавата фотографија

admin
Убавата турска актерка Бурчин Терзиоглу или Ајшеѓул и во реалноста е заедно со Појраз од хит серијата „Мојот син” која се емитува на Сител. Тие...