vesti24.mk

Tag : бу

ЗАБАВА

Почина Бу: Збогум за едно од најпознатите кученца на светот

admin
Едно од најпознатите кученца на светот, Бу, починало вчеравечер во сон, објави неговата сопственичка Ајрин Ан на Фeјсбук. Најслаткиот померанец на светот угинал на 12...