vesti24.mk

Tag : Вагина

ЗДРАВЈЕ

Некогашната манекенка го редизајнирала меѓуножјето за да има поинтензивни оргазми

Ferad Aruc
Некогашната манекенка и мајка на две деца, 26 годишната Јазмин Оукхело откри дека отишла на третман за редизајнирање на нејзината вагина. “Сакам да имам поинтензивни...
ЉУБОВ И СЕКС

Што е тоа женски цервикален оргазам – за него вагината се зголемува до 18 см!?

Ferad Aruc
Точно така дури и грлото на матката има место при играта што дава ново и силно сексуално задоволство. Сите жени имаат физичка способност да стигнат...