vesti24.mk

Tag : вазна

ЗАБАВА

Купила вазна за 56 долари и ја заборавила: По пола век сфатила дека дома има непроценливо богатство

admin
Заборавена вазна, купена одамна за 56 долари е продадена на аукција во Хонг Конг во саботата за 9 милиони американски долари, откако е откриена во...