vesti24.mk

Tag : Валдир Сегато

ЗАБАВА

Го нарекуваат „ХУЛК“: Вбризгува опасно уље и стериоди кои може да го убијат, но нема намера да престане (ВИДЕО)

admin
Бразилецот Валдир Сегато е 48 годишен бодибилдер кој доминира главно на нелегалните бодибилдинг натпревари. Тој пред околу 7 години почнал да вбризгува опасно уље во...