vesti24.mk

Tag : Валенсија

ВЕСТИ СПОРТ

(Видео) Одличен агол ја доловува целата сцена на фаулот на Роналдо

Ferad Aruc
Феликс Брих по препорака на својот асистент одлучи да го исклучи Роналдо, потег кој го фрли во неверица Португалецот кој потоа предизвика вистинска драма на...