vesti24.mk

Tag : валентино диксон

ЗАБАВА

Невин поминал 27 години зад решетки: Конечно е пуштен поради своите цртежи (ВИДЕО)

admin
Затвореник од САД е пуштен на слобода откако после 27 години е докажано дека не е виновен, а целиот процес на ослободување го започнаа неговите...