vesti24.mk

Tag : Ванда Икарди

ЗАБАВА

Сопругата на капитенот на Интер се фотографирала во долна облека

Ferad Aruc
Ванда Икарди, сопругата на капитенот на Интер, Мауро Икарди, ѝ е добро позната на јавноста по своите провокативни изданија. Таа неодамна се фотографирала за потребите...
Uncategorized ЖИВОТ ЉУБОВ И СЕКС

Се тресеа ѕидовите од “жешкиот секс”: Сопругата на Икарди и Марадона имале афера

admin
Ванда Икарди, сопруга на фудбалерот на Интер Мауро Икарди имала секс афера со славниот аргентински фудбалер Диего Армандо Марадона. Со години се шпекулираше во јавноста...