vesti24.mk

Tag : ванила

ЗАБАВА

Истражување: Мирисот на чоколадо или ванила може да ви помогне да престанете да пушите

admin
Ако се плашите од прекумерна тежина, добра вест е тоа што вие не мора да јадете, доволно е само да помирисате. Студија спроведена на Универзитетот...
ЗАБАВА

Магичен лек за спиење, една шолја и ќе заспиете веднаш!

admin
Не можете да заспиете? Се будите секое утро ненаспани и изморени? Овој рецепт е вистинското решение за вас! Доколку патите од несоница, тогаш дефинитивно треба...