vesti24.mk

Tag : Вардарки

Uncategorized

ВИДЕО:Вардарки со сребро се враќаат од Фајнал фор

admin
Вардар одигра тежок и неизвесен натпревар, кој беше решен по продолженијата, по кои беше поразен од Ѓер со 31-30, со што ја испушти шансата да...