vesti24.mk

Tag : вардар анте поповски

Uncategorized

Црвено-црна доминација Вардар ја збриша Победа!

admin
Македонскиот првак Вардар одигра одличен натпревар во рамки на 30. коло и со лесни 4-0 (2-0) славеше над прилепска Победа. Победа беше рамноправен противник само...