vesti24.mk

Tag : вардар веспрем карти

Uncategorized

Ракометарите на Вардар, Циндриќ и Шишкарев во тимот на колото

admin
Двајца ракометари на Вардар се најдоа во изборот на ехф тв во најдобрата „седморка“ на колото. На централната бековска позиција е Лука Циндриќ, а на...