vesti24.mk

Tag : вацап

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Големи промени: Инстаграм и ВацАп ќе го сменат името

admin
Фејсбук потврди дека ќе го смени името на двете апликации кои се сметаат за едни од најпопуларните на светот, Инстаграм и ВацАп, пишува Techradar. Инстаграм...