vesti24.mk

Tag : велешко езеро

ВЕСТИ

ФОТО: Огромен сом фотографиран во водите на велешкото езеро „Младост“

admin
Фотографија на која се гледа огромен сом на површината на водата, се тврди дека е фотографирана денеска во водите на велешкото езеро „Младост“. Фотографијата е...