vesti24.mk

Tag : велигденско зајаче

ЗАБАВА

Велигденски украси: Како да направите зајаче од хартија?

admin
Ако немате многу време и средства на располагање за велигденски украси, направете ги овие весели зајачиња од хартија. Се прават брзо и лесно, што значи...