vesti24.mk

Tag : велики петок

ЗАБАВА

Направете го ова денеска: За ноќта спроти Велика сабота да го соните својот иден сопруг

admin
Велики петок се смета за најтажниот ден во христијанството и на тој ден не се служи литургија во црквите, освен ако не се поклопи со...