vesti24.mk

Tag : венчаници 2017

МОДА

За сезоната на венчавки, ви донесуваме малку поинакви венчаници (ФОТО)

admin
Пристигна сезоната на венчавки, па ако се’ уште не сте ја пронашле идеалната венчаница, ви донесуваме неколку предлози од необични брендови кои ќе ве инспирираат....
Uncategorized

Најскапите дизајнерски венчаници (ВИДЕО)

admin
Сите знаеме дека на девојките им е особено важно на денот на венчавката да заблескаат и да бидат вистински убавици, па токму затоа и често...