vesti24.mk

Tag : венча

ЗАБАВА

Ѝ остануваат уште неколку дена живот: 23-годишна девојка се венча со љубовта на својот живот

admin
23-годишна девојка се омажи за љубовта на својот живот откако и’ беше кажано дека има само денови преостанато од нејзниот живот Од лекарска негрижа до...