vesti24.mk

Tag : верверичка

ЗАБАВА

Видео со неочекуван крај: Жена тврди дека во тоалетот имаат верверичка, мажот ја смирува, а потоа…

admin
На социјалните мрежи кружи урнебесно видео кое го снимил сопруг на една вознемирена жена која била уверена дека има верверичка во тоалетот. Таа е испаничена,...