vesti24.mk

Tag : вердер бремен

Uncategorized

Вердер се доближи до Лига Европа

admin
Лајпциг не успеа да го победи Инголштат во 31.коло, во Бундеслигата и доколку Баерн победи во Волфсбург, тогаш Баварците со евентуална победа на три кола...