vesti24.mk

Tag : верижен судир

ВЕСТИ

ФОТО: Верижен судир на Гологанов, возете внимателно

admin
На социјалните мрежи се споделува информација за сообраќајна несреќа, во која според објавата учествувале повеќе возила. -ВНИМАТЕЛНО на ул. М. Т. Гологанов, верижен судар! Сообраќајот...