vesti24.mk

Tag : Верн Тројер

Uncategorized ЖИВОТ

Поранешната вереница на починатиот Мини Ми: “Ме третираше како роб и беше зависен од секс”

admin
Еден месец по смртта на актерот Верн Тројер, познат по улогата на Мини Ми во филмот “Austin Powers”, британскиот “The Mirror” објави интервју од 2009...