vesti24.mk

Tag : весник на албански

ВЕСТИ

Најтиражниот весник на Албански објавува објавува за скандалот што го обелодени Николоски

admin
Најтиржаниот весник на албански објавува за скандалот што го обелодени потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николоски. Николоски на социјалните мрежи обвинува дека крими-коалицијата СДСМ/ДУИ донела...