vesti24.mk

Tag : вештачка веѓа

ЗАБАВА

Сите му се смеат на канадскиот премиер: Во тек на говор му падна вештачката веѓа (ВИДЕО)

admin
Премиерот на Канада, Џастин Трудо, стана главна причина за шеги на интернет, после една снимка од Самитот Г-7. Објавено е видео додека Трудо држел говор....