vesti24.mk

Tag : вештачка нога

ЗАБАВА

Му ја ампутирале ногата кога имал само 8 месеци: Денес танцува, а неговата среќа е нешто бесценето (ВИДЕО)

admin
Неодамна на социјалните мрежи почна вирално да кружи видео со 5-годишно момче од Авганистан кое танцува од среќа, откако добило вештачка нога. Ахмад Рахман имал...