vesti24.mk

Tag : викенд

ВЕСТИ

Километарски колони на патот кон Скопје, сите се враќаат од викенд

admin
Огромни гужви има попладнево на патот од Охрид кон Скопје. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од километарски колони, а како и секоја година најкритично...
ЗАБАВА

Работата за време на викенд ве прави склони кон депресија и анксиозност

admin
Додека некои луѓе викендот го имаат само за себе, да се одморат, забавуваат или пак да се подготват за наредната работна недела, некои луѓе го...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Каков викенд ве очекува – прочитајте си го хороскопот за 24 и 25 ноември

admin
Овен Ќе бидете нетрпеливи и склони да избрзувате. Сепак, колку и да копнеете работите да се случуваат со огромна брзина, подобро е да го забавите...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Бикот ќе ги совлада проблемите, стрелецот во изолација, рибата ќе донесе одлука…

admin
Што зборуваат ѕвездите за вашиот хороскопски знак? Еве што може да очекувате овој викенд. Овен Сè се одвива според планот, токму онака како што сте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп: Овие знаци овој викенд да бидат внимателни со пријателите и парите

admin
Овен Ќе се најдете во друштво на непознати луѓе, но одлично ќе се вклопите. Вашата страст ќе ви помогне да го освоите вниманието, иако нема...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Среќен ден за овие хороскопски знаци- празничен хороскоп за петок

admin
Овен  Немојте да дозволите шармот на некоја личност од спротивниот пол да ви го занесе умот пред да го запознаете нејзиниот карактер. Размислете добро какво...