vesti24.mk

Tag : Виктоијас Сикрет

ЖИВОТ ЗАБАВА

Бела Хадид потврди дека ќе ја носи и овогодинешната ревија на Викторија Сикрет

Ferad Aruc
Една од најисчекуваните модни ревии во една година, дефинитивно е ревијата на Викторија Сикрет. Да стане ангел на Викторија Сикрет е сон на секоја манекенка,...