vesti24.mk

Tag : Викторија Лоба

ЗАБАВА

„Вино на штикли“ во Форца

admin
Среда, 3-ти јули од 20 часот па се до 1 часот по полноќ, винскиот бар и ресторан „Форца“ ќе биде главното место на забавата во главниот град. „Вино на...
ЗАБАВА

„Розе на штикли“ во „Форца“ – настан каков што Скопје досега не памети

admin
Овој четврток, 5-ти јули од 20 часот па се до 30 минути по полноќ, винскиот бар и ресторан „Форца“  таа вечер ќе биде главното место на забавата...
МАКЕДОНИЈА

(ФОТО) Викторија Лоба на промоцијата на новата песна се појави по градник

Ivana
Викторија Лоба не престанува да изненадува со храброста кога е во прашање облекувањето. Мора да признаеме дека што и да облече на неа стои прекрасно....
ЗАБАВА

Најс**сипилното од Лоба досега: Жешка фотосесија во провидна долна облека и црна тaнга

Ferad Aruc
Викторија Лоба за разлика од многу познати личности кои своите фотосесии во новогодишните празници ги прават во стилот на Баба Мразица, таа се реши за...
Uncategorized

Се разголе Викторија Лоба: Го покажа згодното тело на плажа! (ФОТО)

admin
Атрактивната пејачка Викторија Лоба редовно ги радува своите обожаватели со секси фотографии на социјалните мрежи. Штом температурите пораснаа, Лоба слободното време го поминува по плажи....