vesti24.mk

Tag : Винди Томас

ЗАБАВА

Жена од 140 килограми си го убила момчето седејќи врз него: Го прободела со нож, па го смачкала до смрт

admin
Четириесет и четиригоришната Винди Томас од Пенсилванија, САД, се изјасни виновна за убиство од трет степен на нејзиното момче, Кино Батлер (44) во нивниот дом...