vesti24.mk

Tag : виничко

ВЕСТИ

Трипуновски: Зареди катастрофалните политики на СДСМ, фармери од виничко го преполовиле добитокот

admin
Ја посетив фармата на браќата Влатко и Дејан во село Драгобраште, Виница. Заради катастрофалните политики на СДСМ Влатко и Дејан за само две години го...