vesti24.mk

Tag : винско дружење

ЗАБАВА

Успешно одржано првото летно винско дружење „Summer Wine 2021 Skopje“

admin
На 4-ти Јули 2021, со чашка полна допадливи ароми и освежителни овошни вкусови, гостите и учесниците на настанот „Летно вино“ го започнаа овогодишното винското лето....