vesti24.mk

Tag : виолетова

ЗДРАВЈЕ

Во мода е ВИОЛЕТОВА храна: Еве зошто…

admin
Моментално, во мода е виолетовата. Се прашувате зошто? Затоа што стручните лица тврдат дека виолетовите продукти се исклучително здрави, бидејќи содржат антоцијанин, кој на црвеното,...