vesti24.mk

Tag : виолина

ЗАБАВА

ВИДЕО: По долгата смена, медицинска сестра им свири на виолина на пациенти со Ковид-19

admin
После тешките смени во болниците каде ги лекуваат пациентите заразени од Ковид-19, медицинска сестра им свири на пациентите на виолина. Пациентите велат дека со тоа...