vesti24.mk

Tag : виртуелна личност

ЗАБАВА

Се венчал со виртуелна личност за 15.000 евра, мајка му одбила да присуствува на венчавката

admin
Јапонец се оженил за виртуелна личност и тоа го чинело 15.000 евра. Негова „избраничка“ е холограмска верзија на Хацуне Мико, популарната тинејџерска ѕвезда во Јапонија....