vesti24.mk

Tag : Висконсин

СВЕТ

Татко – монструм ја продавал својата ќерка на педофили

Ferad Aruc
30-годишниот Ендрју Џејмс Тарли минатиот петок беше осуден на 60 години затворска казна, откако поротата го прогласи за виновен подведување на деца и малолетници. Тарли...