vesti24.mk

Tag : високи потпетици

ЗАБАВА

Кејт Мидлтон ја откри тајната која ја бараат сите жени: Како безболно да носите високи потпетици?

admin
Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, ретко кога можеме да ја видиме без нејзиниот заштитен знак – високи потпетици. На бројните кралски настани и разни церемонии...