vesti24.mk

Tag : ВИСОК КРВЕН ПРИТИСОК

ЗАБАВА

Две состојки го намалуваат високиот притисок за неколку минути

admin
Еве еден едноставен рецепт со две природни состојки кои го намалуваат високиот крвен притисок. Една од нив е лимонот. Тој е чудесен во борбата пртови...
Uncategorized

Домашен сок кој го намалува високиот крвен притисок

admin
За да направите природен и здрав пијалок за намалување на крвниот притисок кој е многу лесен и едноставен за подготовка: Потребни состојки: 1 цвекло со...