vesti24.mk

Tag : вистини

ЗАБАВА

Најчести митови и вистини за бременоста

admin
Ако сте бремена, сигурно веќе секојдневно добивате совети и „предупредувања“ од семејството, пријателите, познаниците… Па, се прашувате – дали сѐ тоа е вистина? Следат некои...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Брутални вистини за секој хороскопски знак

admin
Вистината за секој хороскопски знак. Сите љубители на астрологијата го обожаваат оној дел кога читаат за позитивните работи за нивниот хороскопски знак, но астрологијата е...