vesti24.mk

Tag : витаминска салата

ЗАБАВА

Есенска салата полна со витамини

admin
Есенска салата полна со витамини … Потребно е:250 г цвекло150 г рукола100 г сирење2 шаки јаткасти плодови (ореви, бадеми или лешници)100 г листови млад спанаќ2 лажици јаболков оцет2 лажици маслиново маслосол и...