vesti24.mk

Tag : Вишок килограми

ЗАБАВА

Дали познатите 10.000 чекори на ден се доволни за да изгубите вишок килограми?

admin
-Вежбањето е добро за нашето срце, кондиција, расположение и воопшто за телото, но мора да направите многу повеќе ако сакате да изгубите тежина, вели таа....
ЗАБАВА

Еве како најбрзо да ги отстраните вишокот килограми!

admin
Откако ќе навлезете во триесеттите години, сè станува многу потешко, барем кога станува збор за вишок килограми. Имено, студиите покажуваат дека жената после 30-годишна возраст...
Uncategorized ЗАБАВА

Обожавателите на Миа Калифа во шок заради стаите фоографии

admin
Миа Калифа објавила своја стара фотографија на Инстаграм со цел да им покаже на своите обожаватели колку килограми изгубила пред да стане порно ѕвезда. “Во...