vesti24.mk

Tag : влада сдсм

ВЕСТИ

Димитриеска-Кочоска: Во овој момент на криза нема потреба од некои расходи кои владата на СДСМ ги дозволува

admin
Гордана Димитриеска-Кочоска заменик министер за финансии во гостување на телевизија 24 зборуваше за расходните трошоци каде истакна дека во овој момент нема потреба од јавните...