vesti24.mk

Tag : Владе Дивац

СВЕТ

Осамна досега необјавена фотографија на Меган Маркл и Владе Дивац (ФОТО)

Ferad Aruc
Таблоидите во Велика Британија пренесуваат информација за досега необјавена фотографија на идната принцеза на Велика Британија, американската актерка Меган Меркл, со легендарниот српски кошаркар, Владе...